Tisk diplomů a certifikátů

Diplomy a certifikáty tiskneme především pro školy, sportovní kluby, školící střediska, vzdělávací zařízení, bankovní instituce, servisní firmy apod. Většinou se jedná o tiskoviny, které potvrzují účast na nějaké akci nebo úspěšné složení zkoušky či opravňují držitele ke konání různých činností či čerpání služeb nebo produktů. Často tvoříme grafický návrh a personalizujeme jména a příjmení podle dodané tabulky.

 

Příklady realizovaných tiskovin

Diplom s ražbou

Diplom s ražbou

certifikát

Certifikát

Diplom za umístění

Diplom za umístění

Vlastnický list s ražbou

vlastnický list s ražbou

Vlastnický list

Vlastnický list

Akcie s ochrannými prvky

Akcie s ochrannými prvky

Jak probíhá výroba diplomů a certifikátů

  • Často tvoříme grafické návrhy. Někdy do návrhů vkládáme ochranné prvky proti kopírování nebo falšování.

  • Tiskoviny běžně personalizujeme. Zákazník dodá tabulku hodnot, které se na tiskovinách budou měnit např. jména a příjmení, adresy, výsledek zkoušky, název kurzu.

  • Pokud je třeba, vyrobíme 1 maketu pro schválení. Tento první kus bude vypadat přesně tak, jak budou vypadat všechny další. 

  • Po schválení náhledu nebo makety vše vytiskneme.

  • Vyrobené tiskoviny zabalíme a doručíme na předem domluvenou adresu.

  • Pokud má tiskovina charakter ceniny, vyrábíme dle přísných pravidel. Vadné kusy nebo kusy vyrobené na víc pro potřeby výroby bezpečně skartujeme.

Vyžádejte si vzorník speciálních papírů

Získejte jednoduché předlohy s ochrannými prvky

Ulehčete si práci s přípravou dat vašich diplomů. Připravili jsme pro vás jednoduché návrhy základních formátů brožur pro Adobe Indesign. Předlohy obsahují nastavení potřebná pro naši výrobu. Můžete tak ušetřit hodně práce a vyhnout se některým zbytečným chybám.

Technické možnosti výroby

Diplomy a certifikáty lze vyrobit v mnoha variantách. 

Běžné a speciální papíry

Diplomy mohou být vytisknuté na nenatíraných (ofsetových), natíraných (křídových) nebo speciálních grafických papírech. V nabídce jich máme stovky typů a barevností.

Kvalita tisku

Tiskneme CMYK a v případě potřeby i Pantone barvami.

Ochranné prvky

Jednoduchá ochrana proti kopírování může být již v grafickém návrhu. Kopírky mají problém kopírovat jemné grafické prvky. Pro ochranu proti kopírování můžeme použít papíry s vodoznakem, tiskoviny můžeme opatřit hologramem apod.