Tisk a výroba reklamních plakátů

Plakáty tiskneme pro divadla, hudební skupiny, školící střediska, školy apod. Reklamní plakáty tiskneme v různých velikostech.

Příklady realizovaných tiskovin

 
jeremy-downes-CLghNOrloa0-unsplash.jpg

Tisk plakátů

samolepící REklamní plakáty

jean-philippe-delberghe-exBd9GXAFhs-unsplash.jpg

černobílé Plakáty na zeď

foto_plakat.jpg

velké foto plakáty

Technické možnosti výroby

Formáty

Plakáty tiskneme v libovolných velikostech, nejčastěji ve formátech od A4 do B0.

VELKOFORMÁTOVÝ TISK latexovými barvami

Menší množství plakátů nebo velké rozměry tiskneme na velkoformátových tiskových strojích, které tisknou latexovými barvami. Technologie latexového tisku má výhodu,že tiskoviny nepáchnou a že je zcela nezávadná a ekologická. Velkou výhodou velkoformátového tisku je nižší celková cena při menším počtu plakátů a rychlost výroby.

OFSETOVÝ TISK PLAKÁTŮ

Ofsetový tisk plakátů je vhodný pro tisk formátů od A4 do B0 a při tisku většího množství stejného druhu. Při větším množství je u ofsetového tisku nižší cena za jeden kus.

používané Materiály

Plakáty je možné vyrobit nejen z papíru, ale i z dalších materiálů podle charakteru jejich použití. Plakáty je možné tisknout na elektrostatickou folii, transparentní folii nebo na syntetický papír s mikropřísavkami. U některých materiálů je velikost plakátu omezena velikostí vybraného materiálu.

Jak se plakáty vyrábí

  • Nejdříve společně probereme jaké jsou Vaše představy o plakátu. Jakmile se shodneme na konečném stavu plakátů, předáme k tisku.

  • Plakáty si můžete vyzvednout na naší pobočce v Praze, zdarma, nebo vám je zašleme kurýrem.

    Plakáty vám dodáme také spolehlivou dopravní společností po celé České republice.