Výroba Roll-up bannerů, reklamních stojanů

Vyrábíme a tiskneme jednostranné nebo oboustranné roll up bannery různých parametrů. Tiskneme latexovými barvami, které nepáchnou. Proto jsou naše roll-upy vhodné do prostorů se zvýšenými nároky na hygienu např. ve školkách, školách, hotelích, restauracích, nemocnicích nebo kancelářských recepcích.

Ukázka realizace rollupů

rullup+luxury.jpg

rollup s nádherným podstavcem

 

Možnosti výroby a provedení

Materiály

Nejčastěji tiskneme na velmi kvalitní banner Neschen Solvoprint Polypropylen 210 mic. Materiál se neleskne, je bílý se stříbrnou zadní stranou zabraňující prosvítání. Smozřejmě lze objednat i jiné materiály.

 

stojan Economy roll-up

Provedení vhodné pro krátkodobou instalaci (několik měsíců). Nízká cena, velmi lehká konstrukce, není vhodné na časté přenášení. Stojan má hliníkovou horní lištu, k přichycení ke konstrukci se používá lepící páska. Banner se smotává do základny stojanu. Stačí vysunout, vzadu podepřít opěrnou tyčí a reklamní stojan je hotov. Stabilitu zajišťují široké nohy. Dodává se s taškou.
Výška stojanu/výška motivu: 210 cm/200 cm
Šířka / hmotnost : 80 cm/3 kg, 85 cm/3,3 kg, 100 cm/3,5 kg, 120 cm/4,5 kg, 150 cm/5 kg.
Konstrukce: hliníková
Barva: stříbrná

Stojan Luxury Roll-up

Designový stojan pro dlouhodobé instalace (1 rok a více). Základní a nejběžnější provedení, kde rozhoduje příznivá cena vs. kvalita. Banner se smotává do základny. Instalace je rychlá a jednoduchá, vytáhnout banner, podepřít opěrnou tyčí a reklamní stojan je hotov. Perfektní stabilitu zajišťuje široká základna. Taška pro přenášení obsahuje ochranou vložku.
Výška stojanu/výška motivu: 210 cm/200 cm
Šířka stojanu/hmotnost : 80 cm/4 kg, 85 cm/4,3 kg, 100 cm/4,5 kg, 120 cm/5,5 kg, 150 cm/6 kg.
Konstrukce: hliníková
Barva: stříbrná

Stáhněte si předlohy roll-upů včetně návodů

Ušetřete si práci a vyhněte se zbytečným chybám. Stáhněte si předlohy pro Adobe Indesign, které obsahují layouty roll-upů šíře 80, 85, 100, 120 a 150 cm a výšky 200 cm. Předlohy obsahují všechny technické rozměry a plochy pro uchycení ve stojanu.

 

Jak probíhá výroba

  • Společně probereme Vaše představy a vybereme provedení stojanu a materiálu.

  • Pomůžeme vytvořit design. Po schválení vytiskneme a nainstalujeme do stojanu.

  • Zabalíme a zašleme kamkoliv v rámci EU.