Tisk a výroba Roll-up stojanů

Vyrábíme a tiskneme jednostranné nebo oboustranné roll up bannery různých parametrů. Tiskneme latexovými barvami, které nepáchnou. Proto jsou naše roll-upy vhodné do prostorů se zvýšenými nároky na hygienu např. ve školkách, školách, hotelích, restauracích, nemocnicích nebo kancelářských recepcích.

Příklady realizovaných roll-upů

 
21-rollup.jpg

reklamní Rollup

roll-up-120+cm.jpg

Roll-Up šíře 120 cm

Získejte předlohy roll-upů

Ušetřete si práci. Připravili jsme pro vás předlohy pro Adobe Indesign, které obsahují běžné formáty a jednoduché layouty roll-upů. Můžete tak ušetřit trochu práce a vyhnout se některým zbytečným chybám.

Typy roll-up stojanů

levný Roll Up pro krátkodobé použití

Nízká cena, velmi lehká konstrukce, není vhodné na časté přenášení. Stojan má hliníkovou horní lištu, k přichycení ke konstrukci se používá lepící páska. Banner se smotává do základny stojanu. Stačí vysunout, vzadu podepřít opěrnou tyčí a reklamní stojan je hotov. Stabilitu zajišťují široké nohy. Dodává se s taškou.
Maximální rozměr: 85 x 200 cm.
Váha: 2 kg
Barva: stříbrná

bytelný Roll Up pro časté přenášení

Základní a nejběžnější provedení, kde rozhoduje příznivá cena vs. kvalita. Banner se smotává do základny. Instalace je rychlá a jednoduchá, vytáhnout banner, podepřít opěrnou tyčí a reklamní stojan je hotov. Perfektní stabilitu zajišťuje široká základna. Taška pro přenášení obsahuje ochranou vložku.
Stojan a taška: stojan má hliníkovou konstrukci.
Maximální rozměry: 85 x 200 cm nebo 100 x 200 cm
Váha: cca 2,3kg nebo 2,56kg
Barva: stříbrná

Designový Roll Up pro dlouhodobou instalaci

Designový stojan je těžší a ještě stabilnější. Banner se uchycuje oboustrannou lepící páskou a nahoře do kovového profilu. Rozložení je rychlé a jednoduché, rozvinout a zezadu podepřít opěrnou tyčí. Dodáváme s pěknou taškou.
Maximální rozměry: 85 x 200 cm, 100 x 200 cm nebo 120 x 200 cm
Váha: cca 3,3 kg / 3,5 kg / 4,5 kg
Barva: stříbrná

Roll Up S nastavitelnou šířkou a výškou

Stojan s možností nastavit šířku a výšku přesně podle potřeb. Zadní teleskopická tyč. Lze využít jako jednostranný i oboustranný roll-up (dva potisknuté bannery). Jednoduchá montáž i demontáž. Dodáváme s taškou.
Minimální rozměry: 133 cm x 94 cm
Maximální rozměry: 230 cm x 230 cm
Váha: 6,8 kg
Barva: stříbrná

Materiály a ekologie provedení

Nejčastěji tiskneme na velmi kvalitní banner Neschen Solvoprint Polypropylen 210 mic. Materiál je bílý se stříbrnou zadní stranou zabraňující prosvítání. Materiál se neleskne.
Lze objednat i jiné materiály.

Jak probíhá výroba

  • Společně probereme Vaše představy a vybereme provedení stojanu a materiálu.

  • Pomůžeme vytvořit design. Po schválení vytiskneme a nainstalujeme do stojanu.

  • Zabalíme a zašleme kamkoliv v rámci EU.