Personalizovaný tisk

Přizpůsobte vaše tiskoviny na míru vašim zákazníkům, nebo kampaním, každý kus může mít jiný nejen text, ale i obrázky. Pro personalizaci používáme digitální tisk na archových nebo rotačních strojích HP Indigo.

 

Nejčastěji vyráběné tiskoviny

Personalizovaný tisk letáků

Personalizované dopisy s rozesláním poštou

Tiskli jsme nabídkové dopisy adresované těm zákazníkům, kteří neotevírali reklamní emaily. Každý zákazník obdržel vizuál s cedulí s názvem podle jeho příjmení.

Personalizovaná kniha

Knihy s personalizovaným názvem na deskách a textem uvnitř

Tiskli jsme personalizovanou knihu s vazbou V8 o historii Mercedes Benz. Obálka knihy obsahovala jméno a příjmení zákazníka. Uvnitř knihy byl příběhy z historie firmy. Příběhy byly personalizované jmény zákazníků. Každý zákazník dostal knihu, v které byl zmíněn.

Personalizovaný tisk letáků

Personalizované letáky

Reklamní letáky se zlatou ražbou. Každý leták začínal personalizovaným oslovením.

Jak probíhá personalizace tisku

  • Nejdříve je třeba vytvořit grafiku, která bude obsahovat všechny statické i variabilní prvky designu (pozadí, texty a grafiky, které se nebudou nijak měnit).

  • Pak se vytvoří tabulka hodnot variabilních prvků. Stačí tabulku vytvořit v Excelu. Každý řádek v tabulce bude reprezentovat jednu tiskovinu. Pokud se budou měnit obrázky, pak je třeba do příslušného sloupce v tabulce napsat název souboru. Čárové kódy je třeba uvádět včetně kontrolních číslic.

  • Dodaný grafický návrh a tabulku propojíme, zkontrolujeme všechny záznamy a vygenerujeme všechny PDF.

  • Tisková data vytiskneme. Pokud je třeba, vytiskneme několik kusů pro schválení všech detailů.

  • Po schválení kvality vše vytiskneme, zabalíme a doručíme na předem domluvenou adresu.