Tisk na materiály v roli

Tiskneme na banery, siťoviny, textilie apod.

 
materi%C3%A1l+v+roli
 

Nabídka materiálů

Banneroviny

Tiskneme na nejběžnější materiály na bázi PVC. Lze vyrobit banner Frontlit určený na pověšení na zeď nebo Blockout s neprůhlednou mezivrstvou, která zabraňuje průsvitu světla z pozadí. Tyto materiály lze potisknout z obou stran. Backlit bannery jsou určené k prosvětlení zezadu.

papíry

Tiskneme na obyčejné papíry určené pro reklamní kampaně i na materiály tzv. poster papíry určené pro tisk fotografií ve vynikající kvalitě v barvě i detailu.

samolepky

Tiskneme na samolepicí materiály, které mají sloužit v interiéru nebo exteriéru, krátkodobě, střednědobě (2 až 3 roky) nebo dlouhodobě (4 a více let). Materiály se dále liší druhy lepidel a papírovým jádrem, které chrání lepidlo.

tapety

Vyrábíme tapety, tiskneme je ekologickými barvami ředitelnými vodou, které nezapáchají. Materiály mohou být na bázi PVC, papírové nebo textilní . Lze vybírat materiály samolepicí i materiály aplikovatelné standardními tapetářskými postupy.

Filmy a Backlity

Tiskneme na čiré, blockout nebo backlit fólie. Blockout materiály neprosvítají. Backlity materiály, které jsou konstruovány tak, aby při prosvětlení zezadu vytisknutý motiv vypadal co nejlépe. Lze je potisknout zepředu (frontprint) nebo zezadu (backprint). Backprint pak zajistí, že se vytisknutý motiv leskne.

Plátna

Tiskneme na strukturovaná plátna s různými povrchy a bělostí (canvas), které se svým vzhledem blíží skutečným malířským plátnům. Většinou se jde o směs bavlny a polyesteru. Vyrábíme z nich obrazy a fotoobrazy na dřevěných nebo kovových rámech.

Textilie, vlajkoviny

Tiskneme na textilní materiály na bázi polyesteru. Vyrábíme z nich vlajky, textilní tapety, ubrusy nebo obrazy. Obrazy natahujeme na kovové rámy. Lze je prosvětlit zezadu.

Jak probíhá výroba

  • Nejdříve společně probereme jaké jsou Vaše požadavky. Pomůžeme vybrat vhodný materiál.

  • Jakmile se shodneme na konečném stavu výrobku, předáme vše do výroby.

  • Hotový produkt zašleme kamkoliv do ČR i do zemí v rámci EU.